תזונת תינוקות בגילאים מוקדמים והיתרונות שבמזון מאודה – כלים שכדאי להכיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email

במהלך השלבים בהם תינוקות מתחילים לאכול עוד ועוד מזונות שונים ולהיחשף למגוון העשיר הקיים בעולם, חשוב לדאוג לספק להם את אותם מזונות חדשים בצורה נכונה – הן לבשל ולעבד אותם בצורה אשר תשמור על הערכים התזונתיים והן להכינם כך שיהיו טעימים עבור התינוק/ת, ויגרמו להם לרצות לאכול עוד ולאהוב את האוכל. כלים ייעודיים שונים יכולים לסייע לנו להשיג מטרות חשובות אלו.

הן כלי בישול ועיבוד ייעודיים עבור מזון לתינוקות והן כלי אוכל מסוגים מסוימים יכולים לעשות שינוי משמעותי בתזונה שהם יצרכו באופן יומיומי, ולסייע לנו להאכיל אותם במזון איכותי, מגוון, מזין וגם טעים מאוד. בפרט, אידוי אוכל לתינוקות יכול לספק כמה יתרונות משמעותיים ביותר בהקשר זה. להלן כמה סוגי מכשירים וכלים שכדאי להכיר על מנת לספק לתינוק/ת שלנו את המזון הטוב והטעים ביותר שאנחנו יכולים להעניק להם –

צילום : באדיבות קרינו קידס carino

בייבי קוק לאידוי ועיבוד מגוון סוגי מזונות שונים

קטגוריה של מכשירים שכדאי להכיר בכל הנוגע למזון לתינוקות בשלבים מוקדמים יחסית היא זו של מכשירי “בייבי קוק” – מכשירים אשר מסוגלים לבצע מגוון פעולות רלבנטיות שונות, דוגמת אידוי, טחינה, בישול והפשרה של מזונות מסוגים רבים ושונים. כך, במכשיר אחד אתם יכולים לעשות את הכל בצורה מהירה ופשוטה ובמכשיר אשר מעוצב במיוחד עבור הורים לתינוקות והצרכים הייחודיים שלהם. מדובר במכשירים אשר אינם דורשים מאיתנו יותר מדי התעסקות ותשומת לב, ועושים הרבה מהתהליכים בעצמם ובאופן אוטומטי.

מכשירים אלו כוללים כאמור מגוון רחב של פונקציות, החל מהפשרת מזון קפוא ועד לטחינה ובישול, אך אחת הפונקציות המרכזיות והחשובות ביותר בהן מומלץ להשתמש היא זו של אידוי – כאשר מאדים מזונות שונים הם שומרים בצורה הטובה ביותר על ערכיהם התזונתיים, כמו גם על הטעמים המקוריים והעשירים של אותו מזון. התהליך אורך כרבע שעה בלבד במרבית הדגמים, ומאפשר לנו לספק לתינוקות שלנו את המזון האיכותי והטעים ביותר. במיוחד בשלבים הראשונים של החיים, כאשר התינוק עובר מצריכת חלב בלבד לצריכת מזונות ומוצרי מזון שונים, חשוב מאוד להקפיד להאכילם במזונות איכותיים וטעימים גם יחד, כאלו שיזינו את גופם המתפתח בצורה אופטימאלית וגם יעוררו את בלוטות הטעם שלהם ויחשפו אותם לחוויות חדשות וחיוביות בכל הנוגע לתזונה.

ניתן למצוא גם דגמים של בייבי קוק כפול אשר כוללים שתי יחידות שונות לחימום ומאפשרים להכין במהירות ובקלות אוכל עבור תאומים/תאומות, או עבור תינוקות ופעוטות בגילאים שונים בבית. מכשירים אלו, כמו גם שאר הדגמים בקטגוריה זו, מאפשרים כאמור ביצוע של מגוון פעולות שונות וכוללים גם בלנדר ופונקציות נוספות המאפשרות לטחון ולעבד את המזון כך שיתאים לתזונה של תינוקות בגילאים שונים.

צילום : באדיבות קרינו קידס carino

כלי אוכל ייעודיים לתינוקות

גם בכל הנוגע לכלי אוכל עבור תינוקות ניתן למצוא כיום מוצרים ייעודיים, נוחים ויעילים ביותר, אשר יהפכו את כל חוויות החודשים הראשונים של תזונה עבור התינוק לנעימים וחיוביים במיוחד.

בפרט, צלחות וכלי אוכל מסיליקון, מיוחדים וייעודיים עבור תינוקות, מהווים אפשרות נוחה ויעילה שכדאי להכיר ולבחון מקרוב. כלי אוכל מסיליקון ייעודי הם ידידותיים לתינוקות בכל מובן, בטוחים לשימוש, אינם נשברים ומסכנים את התינוק ואף כוללים מנגנון וואקום מובנה אשר מונע מהם מלהחליק בשולחן וליפול. כך האכלת התינוק הופכת נעימה ומסודרת יותר, וגם החוויה של התינוק עצמו היא נעימה וחיובית יותר. במיוחד בגילאים מוקדמים, זה מסייע לתינוק לסגל הרגלי אכילה טובים ולפתח אסוציאציה חיובית בכל הנוגע לאוכל.

בתיאבון!

את המוצרים שהומלצו כאן ניתן לרכוש בבלעדיות באתר קרינו  של היבואן הרשמי-

כתובת האתר  www.carino.co.il

מנוי
הודע ל
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Forgot your password?

Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

דילוג לתוכן