שינה רצופה היא הגנה טבעית המחזקת את כל מערכות הגוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email

ד”ר אירית שמשון

תגלית מדהימה!

בספר “למה אנחנו ישנים”, פותח ד”ר מתיו ווקר את חלק ב’ עמ’ 135 – כך:

“מדענים גילו טיפול חדש מהפכני, שיאריך את חייכם. הוא משפא את הזיכרון ומגביר את היצירתיות. הוא הופך אתכם מושכים יותר למראה, עוזר לכם לשמור על גזרה נאה ומפחית את תשוקתכם לזלול. הוא מגן עליכם מפני סרטן וקהיון (דמנציה). הוא הודף הצטננויות ושפעת. הוא מקטין את הסיכון להתקפי לב ולשבץ, שלא לדבר על סוכרת. הוא אפילו יגרום לכך שתחושו יותר אושרופחות דיכאון וחרדה. מעוניינים?”

ולא,

לא מדובר בכדור כימי כזה או אחר, שיקוי קסמים או תרופת פלא.

וכן,

מדובר בתהליך טבעי עתיק יומין, משחר ההסטוריה ואפילו מבטן ומלידה. הוא נחלתם הטבעית המולדת של כל בני האדם וכל מה שנמצא על פניה של אמא אדמה. שינה רצופה.

ואם השינה בורחת ממני?

אם מתאים לך לעבור תהליך פשוט ליישום, בבית, במיטה, בפיג’מה ואפילו מתוך שינה ללא מאמץ מיוחד – הכל כדי להחזיר עטרה ליושנה, ולחזור לישון כל לילה – כל הלילה בין 7 ל- 9 שעות שינה. התוצאות לא מאחרות לבוא – רעננות, חיוניות, ללא עיגולים שחורים מתחת לעיניים, כל מה שד”ר מתיו ווקר, מציין בספרו ואף למעלה מזה. המרחק בינך לבין שינה רצופה הוא קצר כל כך – לכתוב מייל שכותרתו “אני רוצה שינה רצופה” למייל [email protected] בו יש לציין מספר טלפון ושם מלא, המיועד לתיאום שיחה ראשונית ונכונות לעבור תהליך אימוני לחזרה לשינה רצופה.

עזבי, מי צריך שינה כשאפשר לעשות כסף בזמן הזה?

כיום, לאחר ששילמתי את המחיר היקר ביותר, ששום כסף בעולם לא יוכל להשיב, והוא תוצר בלתי הפיך של חוסר שינה – אבדתי את בעלי האהוב, אני מבינה כיצד אנשים חושבים כך. גם אני הייתי שם. חוסר שינה אינו מקושר לכאבים, ליתר לחץ דם, דיכאון, עצבנות, חוסר תפקוד, סכנה בכבישים, הפרעות של קשב וריכוז, חוסר יכולת להטמעת למידה, יחסים בין אישיים מורכבים בבית ובעבודה, בין הורים לילדים, התקפי לב, שבץ מוחי, סוכרת, אלצהיימר, ייאוש ואובדנות, מחשבות טורדניות ועוד ועוד ועוד. אילו רק מישהו היה מספר לנו את מה שאני יודעת כיום….אולי הוא עוד היה כאן. מוסיף לעולם מחוכמתו וחיוכו.

לקחת אחריות או לקחת כדור:

לגלות בגרות ואחריות זה לא רק לעשות כסף, או ליטול כדורים נגד כל המרעין בישין – זה גם או בעיקר ללמוד לישון שינה רצופה, טבעית ועמוקה, מיטיבה ומחלימה.

מנוי
הודע ל
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Forgot your password?

Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

דילוג לתוכן