דברים הכרחיים לכל משרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email

כבעלי משרד אתם בוודאי מבינים עד כמה חשוב שהוא יהיה מצוייד בכל האמצעים שיאפשרו לו לתפקד בצורה יעילה ויגרמו לעובדים שלכם להגדיל את תפוקתם. על מנת אכן להשיג זאת, עליכם להתקשר עם חברת יזמקו, אשר מציעה לכם שלוש מחלקות הכוללות בתוכן את כל הדברים ההכרחיים לכל משרד שמכבד את עצמו. להלן סקירה של כל הטוב שאנו מציעים לכם.

מיכון משרדי ושירותי מחשוב

בעולם העסקים הדינמי של ימינו, שום משרד לא יוכל לעמוד בתחרות הרבה, ללא שילוב של מיכון משרדי מתקדם וחכם שייעל את תהליכי העבודה בו. ציוד זה כולל מדפסות, סורקים, מכונות צילום, מגרסות, פקסימיליות, סורקי ברקוד, מסופונים ועוד. כאשר אתם בוחרים להתקשר עם חברה איכותית כמו יזמקו, תוכלו לבחור את כל המכשירים הללו תוך התאמה אישית מושלמת לצרכים שלכם. למשל, בחירה שמותאמת לגודל המשרד שלכם, מספר העובדים בו, התשתיות הקיימות בו מבחינת חשמל ותקשורת ותוך מחשבה עתידית על שינויים שאולי יצוצו.

דוגמא מצויינת לכך היא למשל המקרה של מדפסות משולבות, שמאפשרות לכם לחסוך מקום רב במשרד אך מבלי לוותר על שום מיכון משרדי חשוב. מדפסות אלו מספקות מספר פונקציות במכשיר אחד – מדפסת, סורק, מכונת צילום ופקס. ביזמקו תוכלו למצוא מגוון רחב של מדפסות משולבות, כאלו שמסוגלות להדפיס, לצלם ולסרוק בקצב שונה וברזולוציה שונה, להיות גמישות לשינויים (למשל, להציע נפח אחסון דפים משתנה) ואף להיות מותאמות לסוג התשתית במשרד שלכם. בכל הקשור לנושא התשתית, תוכלו לרכוש למשל מדפסת משולבת אלחוטית שעובדת בתקשורת Wi-Fi ואינה זקוקה לחיבור אינטרנט קווי.

מלבד אפשרות רכישה של מיכון משרדי משוכלל ומתקדם, דרך חברת יזמקו תוכלו למצוא עוד דבר הכרחי לכל משרד – שירותי מחשוב לעסקים. לעולם אין לדעת מתי הציוד שרכשתם יסבול מתקלה כלשהי שתשבית את העבודה במשרד שלכם, וכל עוד תשכילו להשקיע גם ברכישה של שירותי מחשוב, תוכלו להיות בטוחים כי טכנאי מקצועי תמיד יעמוד לשירותכם מרחוק ויוכל לתת לכם מענה מיידי. שירותי המחשוב כוללים בתוכם גם שירותי ענן מתקדמים, שירותי תחזוקה למיכון המשרדי שרכשתם וכמובן שירותי אספקה רציפים של דפים, טונרים וראשי דיו.

מכונות משקאות למשרד

חלק מרכזי בהגדלת תפוקת העובדים ויעילותם טמון גם באמצעים נוספים שיעלו את שביעות הרצון שלהם והרעננות שלהם בזמן העבודה במשרד. אפשרות מבוקשת במיוחד שיזמקו מציעה לעסקים כשלכם היא רכישה של מכונות קפה איכותיות, הרבה מעבר לסטנדרט הרגיל. בכל הקשור לרכישת מכונות קפה למשרד, אתם יכולים להיות בטוחים כי הבחירה ביזמקו תספק לעובדים שלכם את הטוב ביותר שרק אפשר. אצל יזמקו תמצאו את מכונות הקפה המשוכללות ביותר ובכל שיטה שמתאימה לכם – אוטומטיות, חצי אוטומטיות או ידניות, עם או ללא מקציף חלב ועוד.

אפשרות נוספת שתמצאו אצל יזמקו ושכל עובד שלכם ישמח לקבל היא מכונת משקאות קרים וחמים במגוון רחב של טעמים, עם אפשרות לבחירת משקה רגיל, מוגז ואפילו דיאט. גם בר מים או סודה נחשבים ללהיט בקרב לקוחות יזמקו ותוכלו לרכוש אותם במגוון רחב של גדלים ועיצובים שיתאימו למשרד שלכם באופן מושלם.

כמו שבוודאי כבר הבנתם, הבחירה ביזמקו תספק לכם את כל הדברים ההכרחיים למשרד שלכם, מבלי שתצטרכו להתקשר מול כמה ספקים ולהסתבך יותר מידי. אנו נדאג שאתם ועובדיכם תקבלו את כל מה שצריך בשביל עבודה יעילה ונעימה במשרד, וכל שנותר לכם הוא ליצור עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

מנוי
הודע ל
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Forgot your password?

Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

דילוג לתוכן