עדשות מולטיפוקל? משקפי מולטיפוקל? הנה מה שמצפה לכם באופטיקה עיניים פ”ת – המרכז הארצי למולטיפוקל ולאופטיקה מתקדמת

הרבה שיח קיים ברשת וברשתות החברתיות בכל נושא המולטיפוקל ועדשות המולטיפוקל. במרכז קיימים כמובן הרצון וההתכווננות של הציבור לוודא כי העיניים שלנו מקבלות את הטיפול הטוב ביותר, האיכותי ביותר. לכולם ברור שלא מספיק רק לומר את זה, לכולם ברור כי החוכמה היא לדעת כיצד להגיע לכדי מצב בו ביצענו סקר שוק מספיק מעמיק – כזה שטומן בחובו תשובה לשאלה: מה חשוב לדעת לפני שקונים משקפי מולטיפוקל?

אז אם גם אתם הגעתם לקרוא את השורות האלה, סביר מאוד להניח גילכם ממוקם איפשהו צפונית לגיל 43. כן, כן..זהו האזור על ציר חיינו בו שרירי הראייה נחלשים קמעא (כמובן שהדבר משתנה בין אדם לאדם). לא נכנס אולי במאמר הזה לכל הגורמים להיחלשות הראייה בקרב בני אדם במערב, אך כן נקפיד ונגיד שכאשר אנו נמצאים באזור הגיל שצוין, סביר להניח שחלקנו יזדקק לתיקון הראייה למספר טווחים; במקום הזה בדיוק, קיומן של עדשות מולטיפוקל על העיניים מסייע וחוסך שימוש במספר זוגות משקפיים.

אם במשקפי מולטיפוקל עסקינן, הנה מה שמצפה לכם אצל יהודה, במרכז הארצי למולטיפוקל ולאופטיקה מתקדמת הממוקם ברחוב שטמפפר 24 פתח תקווה

יהודה הוא איש מקצוע. הוא מצוי שנים רבות בתחום האופטיקה, הוא מקושר לטובי רופאי-העיניים, האופטימיטריסטים והאורטופטיסטים בישראל, וכשהוא לא עסוק במתן הפניות לגורמים הרפואיים שזה עתה הזכרנו, הוא אחראי על הזמנה ומתן שירות בכל הקשור למשקפי מולטיפוקל, וכמובן שחנות האופטיקה הממוקמת בפתח תקווה מעניקה שירות עבור כל סוגי המשקפיים והעדשות.

כשמדברים עם יהודה, הוא מזכיר ומעלה על השיח לא פעם את עצם כך שלקוחות רבים שואלים אותו מה מבדל את העסק שלו מחנויות אופטיקה אחרות, ונוסף על כך – וכנראה חשוב לא פחות, הוא מעיד כי לקוחות ומתעניינים רבים שואלים אותו מה יש לברר לפני שקונים משקפי מולטיפוקל.

בנושא הזה בדיוק, אנחנו כאן כדי להסביר לכל אלו הזקוקים למולטיפוקל, מהם מרכיבי השירות של אופטיקה עיניים פתח תקווה – המרכז הארצי למולטיפוקל ולאופטיקה מתקדמת, בכל הקשור לתחום המולטיפוקל.

מוכנים? הנה זה בא: קבלו 13 עובדות על המומחיות שלנו במולטיפוקל: 1. עדשות המולטיפוקל Multimax הן עדשות בעלות טכנולוגיה מתקדמת וזו עובדה ידועה באירופה

 2. עדשות המולטיפוקל שלנו הן תוצרת גרמניה

 3. העדשות בעלות תעלה רחבה

 4. מעברים נוחים בכניסה לקריאה עם מינימום עיוותים

 5. סדרה של 7 ציפויים מהפכניים ואיכותיים לשמירה על העיניים והעדשות מפגעי הזמן והטכנולוגיה.

6. עדשות עם חומר גלם מקורי ואיכותי לחסימת קרינת אור כחול.

7. עדשות מתחלפות בשמש (לאלו המעוניינים) אורגינאליות ולא תואמים  באיכות ירודה. 

8. הליך בדיקת ראיה ואבחון מקיף לצורך התאמת  המולטיפוקל שאורך בין 45 דקות לשעה.

9. הליך התאמה ייחודי בשיטת מולטימקס הידועה כמובילה ביותר בתחום המולטיפוקל

המבטיח הליך מדויק צעד אחר צעד לצורך הבטחת ראיה חדה ונוחה כבר מהרגע הראשון.

 10. אנו היחידים עם 98% הצלחה ושביעות רצון הלקוחות לעומת ממוצע ארצי ועולמי
      העומד על 55% – 73% הצלחה בלבד של שביעות רצון.

 11. לחנות האופטיקה שלנו שמהווה את המרכז הארצי למולטיפוקל ולאופטיקה מתקדמת, יש מעל 38 שנות ניסיון בתחום.

12. הליך  התאמה מההתחלה ועד קבלת המשקפיים נעשים על ידי גורם מקצועי אחד בלבד, לצורך הבטחת    איכות ועמידה ב100% אחריות לשביעות רצון.    

 13. 600 ש”ח הטבה על כל מסגרות הראיה באופטיקה (ללא הפתעות במחירי המסגרת)

אלו היו כאמור 13 עובדות על השירות שאנחנו מעניקים בחנות האופטיקה שלנו. אם משהו בכתבה עדיין השאיר אתכם עם סימני שאלה, או אם יש לכם בכללי משהו אחר לומר לנו, אנא אל תהססו, צרו קשר עם אופטיקה עיניים פתח תקווה באמצעות לחיצה על הקישור שראיתם בכתבה כאן למעלה, או חייגו:
03-9036100 ובקשו לדבר עם מומחה האופטיקה שלנו – יהודה.

תמונה קרדיט: קידומלה

מנוי
הודע ל
guest

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Forgot your password?

Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

דילוג לתוכן