facebook_pixel

טבעת יהלום המשמעות האסטרולוגית והערך המוסף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email

אומרים כי יהלומים בכלל, וכי  טבעת יהלום בפרט, הם חבריה הטובים ביותר של כל אישה. אין כל ספק, היהלומים הם עקב אכילס של הנשים. מדובר אודות יצירת אומנות, שמשרתת אתכם לנצח. התגלמות האלגנטיות בשיאה, שלא מביישת את המראה הכולל, ולא משנה מה האירוע. רבות דובר אודות טבעת יהלום. יש לה המון סגולות, מעבר לשיפור המראה הכללי ולהתגנדרות. בבואכם לרכוש אותה, כדאי שתמצאו חנות תכשיטים ששמה הולך לפניה, מכיוון שידועים גם הזיופים של יהלומים. תוודאו שבחנות התכשיטים נמצא בעל מקצוע שמבין ביהלומים, שנראה אמין, ושיסביר לכם על האותנטיות של הרכישה שלכם.

מה המשמעות האסטרולוגית של ענידת טבעת יהלום על האצבע האמצעית?

יש כל מיני מיתוסים, אגדות והשערות על מיקום ענידתה של טבעת יהלום. בחרנו לבחון את המיקום שלה בהתאם לתורת האסטרולוגיה. נשמע מעניין? זה רק הולך ונהיה מעניין מרגע לרגע… האסטרולוגיה גורסת כי יש לענוד את טבעת היהלום על האצבע האמצעית. וזאת משום שכך ניתן לשפר את כל התכונות החיוביות של כוכב הלכת נוגה. גמולוגיה ואסטרולוגיה גורסות כי ונוס הינו כוכב הלכת בעל סמכות שלטון בכל מה שמתחבר לחלקים הכי משמעותיים בחיים שלכם. כמו למשל – המסירות ומידת החיבה עם בני הזוג, חיי האהבה, וזוגיות באופן כללי. בשל כל זאת, ברגע שעונדים את טבעת היהלום על האצבע האמצעית מפה ואילך יקרו לכם רק דברים חיוביים. כאשר תשימו את טבעת היהלום על האצבע האמצעית שלכם, על פי האסטרולוגיה ההשפעה על כדור הארץ תהיה מיטבית יותר, באופן כללי; ואתם תזכו ליהנות מכל הסגולות של היהלומים, באופן ספציפי.

האם יש טקסים מיוחדים לפני ענידת טבעת יהלום?

אכן, יש טקסים מיוחדים, או יותר נכון לומר “כללי אצבע מיוחדים” לפני ענידת טבעת יהלום. כוכב הלכת נוגה, מתוקף היותו מייצג את השוקרה הוודית, שמשמעה בעברית יום שישי. מכך נובע, שהזמן הנכון בשבילכם לענות את טבעת היהלום הוא לחלוטין בימי שישי. ולמי שמעוניין לענוד אותה בכל ימות השבוע דווקא, ההמלצה הגורפת היא לענוד את טבעת היהלומים רק בבוקר, או לחלופין עד שעה שלוש בצהריים. עוד טקס מיוחד, לפני ענידת טבעת היהלום, בא לידי ביטוי בכך שעל מנת ליהנות ממזל טוב ומכל הסגולות של היהלומים, נראה על פניו כי תידרשו לשיר כמה מנטרות עממיות, כמו גם להתפלל.

מה הערך המוסף שמקנה טבעת יהלום?

יש המון רבדים, אשר מהווים את הערך המוסף של טבעת יהלום. והרי הם לפניכם –

  • טבעת היהלום רוויה ביכולות משופרות לפתרון של בעיות. ההשפעה של האבן הזאת ניכרת על האופן שבו תתמודדו עם בעיות במהלך החיים שלכם. היהלום אכן יסייע לכם בבנייה של גישות מתודולוגיות, בוגרות וישירות יותר, בהתמודדות עם בעיות שמקשות עליכם להתמודד עם החיים. ברם, יש כאן הסתייגות מסוימת. תיאלצו להיות יותר ביקורתיים עם עצמכם, לחקר האמת הפנימית שלכם.
  • טבעת היהלום ממש יכולה להועיל לכם ביצירה של שלווה פנימית. השקט הפנימי, שתקנה לכם טבעת היהלום, תוסיף את ממד התמימות לחיים שלכם, ותגרום לכם להיות שלווים יותר. למי שמאמין מבינכם על פחדים ומחשבות שמתקשרים לכוח על טבעי, טבעת היהלום בהחלט תסייע לו להתמודד בהצלחה עם כל אלו.
  • הידעתם כי טבעת יהלום עשויה להפיץ את הבשורה של מזל טוב? ושוב, על פי האסטרולוגיה, ענידת טבעת היהלום על גבי האצבע האמצעית תספק לכם ממון אה, עושר והצלחה בכל תחום שתחפצו בו. הדבר מקבל משנה תוקף בהצלחה בכל מה שמתכתב עם יחסי זוגיות, אהבה, נישואין או רומנטיקה.
  • מי היה מאמין? אבל טבעת היהלום יכולה גם לחזק את חיי הסקס שלכם. במידה וחיי הסקס שלכם “ידעו ימים טובים יותר” ויש לתבל ולהשקיע בהם, שמא מה שאתם צריכים זה רק לענוד את טבעת היהלום. האמונה הרווחת מתבטאת בכך שהיהלום מגביר את הסיבולת ואת החשק והחוזק המיני.
מנוי
הודע ל
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Forgot your password?

Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

דילוג לתוכן