facebook_pixel

בונה אתרים – איך לבחור נכון?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email

כשלושים שנים עברו מאז שהאינטרנט פרץ לעולמנו ואפשר כיום לומר כי מדובר במהפכה הטכנולוגית הגדולה ביותר. זירת האינטרנט כוללת בתוכה ביליוני אתרים ובכל יום נוספים עוד עשרות אלפים נוספים. כל עסק כיום יודע שאם הוא מעוניין להיות עסק רציני בעל שיטת שיווק איכותית המושכת אליו לקוחות, הוא חייב שיהיה לו אתר אינטרנט איכותי ומעוצב. אם גם אתם מעוניינים באתר אינטרנט לעסק מה שאתם צריכים זו חברה של בניית אתרים לעסקים, בונה אתרים ומעצב אתרים מקצוענים בתחום.

מה ההבדל בין בונה אתרים למעצב אתרים?

זו אחת השאלות החשובות בתחום ואנו נעשה לכם סדר בבלבול. בניית אתרים ועיצוב אתרים הן שתי נישות שונות בכל התחום של הקמת אתרי אינטרנט. מדובר על שני בעלי מקצוע המשתפים פעולה אחד עם השני על מנת שהאתר יהיה ברמה גבוהה. לפעמים יהיה מדובר באותו בן אדם שהוא גם בונה אתרים וגם מעצב, אך מדובר בעבודה שונה לגמרי.  

בונה אתרים

בניית האתר היא למעשה השלב שבו יוצרים את האיפיון של האתר וממשק המשתמש שלו. המטרה של בונה האתרים היא לבנות לכם אתר הכולל התאמה לסלולר, אתר המתאים לבעלי מוגבלויות, אתר מהיר שהמעבר בין הדפים שבו מובילית וזזה באופן חלק.בונה אתרים מקצועי יודע לאפיין את הצרכים ולהקים אותם על פי הפלטפורמה שבה הוא עובד.

מעצב אתרים

לאחר שהאתר כבר בנוי וכולל איפיון וממשק משתמש, השלב של עיצוב האתר מתחיל וכאן גם נכנס מעצב האתרים. מעצב האתרים הוא למעשה מעצב גרפי שמתמחה בעיצוב אתרי אינטרנט. הוא יודע לבצע עיבודי תמונה באופן מקצועי על מנת שהתמונות באתר יהיו איכותיות וחדות, הוא יודע להתאים בצורה מקצועית את צבעי האתר על פי המסרים של העסק והלוגו והוא מסדר את הנראות של העמודים והפונט בצורה מושכת לעין.

איך לבחור בונה אתרים?

בונה אתרים מומלץ הוא בונה אתרים שיש לו ידע במספר פלטפורמות לבניית אתרים והוא יכול להתאים לכם את הפלטפורמה לצורך שלכם. אם האתר שלכם הוא אתר פשוט כמו אתרי תדמית לעסק או אתר מכירות פשוט, בונה אתרים מקצועי יציע לכם לבנות את האתר על גבי פלטפורמת הוורדפרס שנחשבת כיום לאחת הפלטפורמות הטובות ביותר בתחום זה. במידה ומדובר באתר גדול יותר, בונה אתרים מקצועי יציע לכם פלטפורמות מתאימות אחרות או לחילופין, כתיבת קוד.

כיום, בוני אתרים רבים משתמשים בפלטפורמות השונות במקום לכתוב קוד כי זה מקצר את העבודה משמעותית, אך על מנת שבונה האתרים שלכם יוכל לעזור לכם בפתרון תקלות כאשר האתר נופל, הוא חייב שיהיה לו את הידע הזה וזה בדיוק בונה האתרים שאתם מחפשים וצריכים.

בניית אתרי תדמית ואתרי מכירות, מה חשוב לדעת?

בניית אתר מכירות או בנייה של אתר תדמית הם למעשה רוב האתרים כיום. אלו אתרים יחסית פשוטים לבנייה, אך קיימת חשיבות גדולה לאפיון שלהם. הגולשים מחפשים אתרי אינטרנט שלא נתקעים, שהמעברים בין הדפים הם חלקים ומאפשרים להם לקרוא מידע או לרכוש מוצרים במהירות. בונה אתרים מקצועי הוא זה שיאפיין בדיוק את החלקים האלו וכך ייצר אל האתר שלכם יותר תנועה.

חשיבות האפיון היא רבה והיא מחייבת ידע בתוספים השונים שמאפשרים בדיוק את התנאים האלו של האתר. בנוסף, חשוב לדעת שאתר איכותי שהמעברים בו איכותיים ומהירים, הוא גם אתר אינטרנט שגוגל תעדיף לקדם. יש כאן מעגל שכל בעל עסק חייב לדעת ולהכיר על מנת שהאתר שלו יעלה במעלה התוצאות של גוגל. המעגל כולל אתר שמאופיין באופן מקצועי וטוב, גולשים שנהנים להישאר באתר וככל שהם נשארים יותר, כך גוגל מקדמת את האתר יותר. בניית אתרים לעסקים מחייבת מקצועיות.

מה מאפיין אתרים של עורכי דין?

בניית אתרים לעורכי דין היא למעשה בנייה של אתר תדמית, אך עם איפיון ייחודי ועיצוב יוקרתי ברמה גבוהה. לקוחות שרואים אתר עורכי דין בעיצוב חובבני, יסיקו כי מדובר בעורך דין כזה. לכן, באתרים אלו כל פרט הוא חשוב ולכל פרט יש משמעות.

אם אתם בעלי עסק או עורכי דין ואתם מחפשים בנייה של אתר אינטרנט מקצועי, איכותי, מעוצב וברמה גבוהה מאוד, המומחים שלנו ב- WEBGOLD מחכים לכם. כנסו לאתר התרשמו וצרו עמנו עוד היום קשר.

בקרו באתר: https://www.webgold.co.il


מנוי
הודע ל
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Forgot your password?

Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

דילוג לתוכן