facebook_pixel
תוכן סושיאל

10 השכלולים ששינו ושיפרו את חיינו בעשור האחרון

יש מצב שלא שמתם לב, אך אנו ממש מסיימים עשור עגול. משאירים את שנת 2019 מאחור ואומרים שלום לשנת 2020. אז מה היו לנו? לא מעט, שלא לומר תהפוכות של ממש, ולו כי הטכנולוגיה דהרה קדימה. מכאן שאם נבקש לבחור את 10 השכלולים ששינו ושיפרו את חיינו בעשור האחרון, נמהר להעמיד רשימה מרשימה ואף מפתיעה, וזאת כי נראה שחלק מהחידושים היו כאן מאז ומתמיד. שנתחיל?

10 החידושים שליוו ושינו

  1. רדיו אונליין – אם פעם אנשים היו שומעים רדיו בעיקר ברכב או במטבח, הרי שכיום גם ללא מכשיר הרדיו אנשים מחוברים. אינספור תחנות ותכניות רדיו זמינות עבורנו מכל העולם. כך למשל מהפכת הרדיו לאונליין באתר RADIO HEAD גרמה ללא מעט אנשים להגדיל את תחומי הידע שלהם, להתעדכן בנעשה בעולם ועוד, כאשר אם ניגע בהשפעת השיווק, נגלה ממד חדש שמציע אפיקים מרתקים.
  2. סמארטפון – במהלך העשור הסמארטפונים צברו לא מעט פופולאריות, כך שכיום הטלפונים המתקדמים של אייפון ואנדרואיד שולטים בעולם, וכיוון שהמחירים צנחו והטכנולוגיה השתכללה, כמעט שלכל אחד יש מכשיר.
  3. תוכנות דיגיטליות – מפלצות דיגיטליות השתלטו על חיינו, מפלצות קרי גוגל, אמזון, פייסבוק, אינסטגרם וכדומה. אלו מסייעות לאנשים לסגור עסקאות באופן מקוון, מנגישות מידע חשוב, מייצרות בידור, מקרבות בין אנשים, מסייעות לעמותות להתאגד וכדומה.
  4. אייפד – מחשבי הלוח צברו הרבה תהודה בעשור הנוכחי, כך שעד מהרה האייפד הפך לגאדג’ט הנמכר ביותר לאורך ההיסטוריה. מכאן שהרבה תהליכי עבודה התייעלו, ותחום מחשבי הלוח התקדם בכמה צעדים משמעותיים.
  5. מדיה דיגיטלית – המדיה הדיגיטלית הפכה מאוד נפוצה ורצויה, עובדה שבין היתר תרמה את חלקה למגמה הירוקה. פתאום פחות עיתונים, תמונות וכרזות מודפסים – הכול נשמר במקום מבטחים לאורך חיים שלמים ומבלי לתפוס מקום – בשירותי ענן.
  6. WhatsApp – המדיה החברתית בין היתר יצאה עם יישום WhatsApp, יישום שלקח את נושא התקשורת כמה צעדים קדימה – איפשר לארגן קבוצות, להעביר מידע, לחזק את הקשר המשפחתי (עם המשפחה הרחוקה) וכדומה.
  7. שעונים חכמים – שעונים חכמים אפשרו להרבה יותר אנשים להתחיל לעסוק בספורט, מבלי להתחייב למסגרת ומבלי לשלם למאמן אישי. השעון החכם מחליף מאמן, מעניק חיזוק חיובי וטריגר, מעניק תמונה מקיפה אודות המצב הרפואי וכדומה, כך שכיום הרבה יותר אנשים יוצאים להליכה בשכונה.
  8. קורסים מקוונים – כיום מבוגרים וילדים זוכים ללמוד מגוון קורסים רצויים מבלי לבזבז זמן על יציאה מהבית, כך שהרבה יותר אנשים מתפתחים, מתקדמים וצוברים ידע.
  9. בנקאות אינטרנטית – מגוון מהלכים נהיו הרבה יותר פשוטים, מהירים ויעילים, כך שאפילו נושא הבנקאות עבר לרשת האינטרנטית.
  10. מדפסות תלת מימד ביתיות – אומנם אלו עדיין לא הגיעו לכל בית, אך לא מעט מעצבים וחוקרים נעזרים בהן על מנת לייצר חלקים, לחסוך בעלויות ולקצר זמנים.

מדהים? בהחלט כן, ומה שעוד יותר מדהים זה לצפות לחידושים של העשור הבא. אחרי רדיו שהביא עמו שינוי, אפליקציות ייחודיות ששיפרו את איכות חיינו ובנקאות מקוונת – התחושה היא שבהחלט עומד להיות משוגע!

 

אודות הכותב

Avatar

תוכן שיווקי buypost

תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה

הקליקו כאן כדי להוסיף תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

-->
$(document).ready(function(){ $(".vp_after_content_row").appendTo($(".vp-author-info")); $(".vp_after_content_row").clone().appendTo($(".entry-header")); }) '; } ?> .more_details_btn{ display:none; } .hide_details_bt{ display: none; } .herald-site-content .vp_editor_intro button[data-rel="meme"],.editor_preface, .herald-site-content .vp_editor_intro button[data-rel="quiz"], .herald-site-content .vp_editor_intro button[data-rel="audio"], .herald-site-content .vp_editor_intro button[data-rel="playlist"], .herald-site-content .vp_editor_intro button[data-rel="images"] , .herald-site-content .vp_editor_intro button[data-rel="polls"],.herald-site-content .vp_editor_intro button[data-rel="gallery"],.add_gallery_item,.list .add_quiz_item, .add_new_meme_gen{ display:none; } .news .thumb_and_sub, .video .vp-for-playlist { display: block !important; } ' ;} else{ echo''; };?>